KONST / Litografier / Litografi 15618090
nr 1561 8090
Litografi
Oidentifierad konstnär. Ödlor. Signerad, numrerad 67/90. Bildmått: 12x18 cm, yttermått inklusive ram: 37x29,5
Utrop:
500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 4 september 2023
kl 19:52:08
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
700 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
6
900 kr
1.200 kr
1.200 kr
6
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
6
1.300 kr